O nas

Z tradycją od 1981 roku.

 

Przygoda Bogusława Kunowskiego z pierkarnictwem zaczęła się w 1959 roku, kiedy rozpoczął nauke w zawodzie piekarza. W 1977 uzyskał tytuł technika-technologa piekarnictwa.


Początki naszej tradycji sięgają 1981 roku. Wtedy to moi rodzice Lucyna i Bogusław Kunowscy, wykorzystując sprawdzone, stare receptury uruchomili produkcję wyrobów piekarniczych w odrestaurowanej piekarni w Suliszewie.

Niedługo potem okazało się, że "nie samym chlebem człowiek żyje", a zapotrzebowanie na wyroby jest coraz większe. Aby sprostać wymaganiom klientów, musieliśmy poszerzyć asortyment o wyroby cukiernicze.


Czasy stanu wojennego nie były łatwe. Jednak ciężka praca, wytrwałość i zaangażowanie mojego ojca pozwoliły na coraz szersze uznanie i zdobywanie wciąż rosnącej grupy klientów w Choszcznie i okolicach.

 

Od najmłodszych lat starałem się jak najwięcej pomagać rodzicom w prowadzeniu firmy, aż w końcu sam przystąpiłem do rodzinnego przedsięwzięcia.

W roku 1999 firma została przeniesiona do Choszczna na ulicę 23 lutego. Krok po kroku. metodą prób i błędów wspólnie tworzyliśmy oryginalny styl i wyszukaną jakość naszych wyrobów.


Obecnie nasze produkty dostarczane są do wielu sklepów na terenie Choszczna i jego okolic, posiadamy dwa sklepy firmowe na ulicach Władysława Jagiełły i Rynek znajdują się nasze sklepy firmowe.


Staramy się wciąż wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Szkolimy młodych piekarzy i cukierników. Bazując na starych, sprawdzonych technologiach, tworzymy wyroby, których obecność na stołach sprawia, że wyjątkowość rodzinnych uroczystości jest jeszcze bardziej wyszukana i niepowtarzalna.


Zapraszamy do spróbowania naszego pieczywa i produktów cukierniczych.